Giriş Sayfası Hizmetlerimiz Sanal Ofis Dubai Internet City Basın Odası İletişim
 
Hizmetlerimiz

- Business Center (Ofis ve toplantı odaları)
- Sanal Ofis
- Sekreterlik hizmetleri
- Şirket kurulum hizmeti
- Pazar araştırma desteği
- Marketing desteği
- Database hizmetleri
- Hedef müşteri/dağıtım kanalları ile randevuların organize edilmesi
- Avukatlık hizmetleri
- İnsan Kaynakları hizmeti
- Muhasebe hizmetleri
- Otel rezervasyonu, araba kiralama servisi vb.

Ofis Altyapısı:
Dubai Internet City'de bulunan ofis kompleksimizde şirketlere ister özel ofis istenirse çalışma alanı (masa, sandalye, dolap, telefon) ve sekreterlik hizmetleri sunuyoruz. Böylece şirketler ön yatırıma gerek kalmadan yeni bir pazarı test etmek için asgari maliyetlerle faaliyetlerine başlayabiliyorlar.

Şirket Kurulum Hizmeti:
Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan serbest bölgeler hakkında sizleri bilgilendirerek şirketinizin faaliyet alanına en uygun bölgeyi seçmenize yardımcı oluyor ve şirket kurulumuna karar verdiğiniz andan itibaren gerekli takipleri sizin adınıza yaparak zaman ve maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Potansiyel müşterileriniz için araştırma çalışmaları ve gerekli randevuların alınması:
Dubai ve çevre pazarları henüz tanımıyorsunuz ve pazar ile ilgili bilgi toplamak ve potansiyel müşteri/iş ortaklarınız ile tanışmak arzusundasınız. Bu durumda Expertiseglobal Dubai Ofisi aracılığı ile size bu hizmetleri en verimli şekilde sunuyor. Doğru müşteriler ve doğru iş ortaklarınız ile tanışmanız için gerekli toplantı randevularını sizin adınıza alıyor.

Pazarlama/Reklam Faaliyetleri:

Expertiseglobal bu olağanüstü fırsatlar sunan pazarda ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen şirketlerin ihtiyaç duyduğu pazarlama hizmetlerini de sizlere sunuyor. Sitemizde ürün ve hizmetlerinizin tanıtımından hedef kitlenize yönelik dergi ve diğer mecralarda reklam ve tanıtım faaliyetlerine kadar her türlü pazarlama desteğini firmamız sağlamaktadır.
Copyright ® ExpertiseGlobal.
Site: Murat Bayral